
Pop up zomerbar - Zenne Tropicale (Inneke Hanssens, Nathan Hanssens, Lynn Colruyt)

Wij willen graag een tijdelijke zomerbar plaatsen in Halle. Liefst langs het Zennepad, aan de molensite. Dit is een prachtige locatie in t groen. Ik wil de kinderen meer doen buiten spelen in gezinsverband.
Wat bieden we aan? Een drankje en een hapje na een fijne wandeling met de kinderen. Een afterwork op donderdag met de collega’s. Kinderactiviteiten op zondag. Een snelle hap in een unieke omgeving.
Jonge gezinnen met kinderen, Halse jeugd, tot 60+ meer laten genieten van de natuur. Maw iedereen is welkom, jong en oud!
We willen openen tussen: juni 2023 tot en met augustus 2023 Elke do, vrij, zat, zo van 14u tot 22u
Locatie: graffiti pand aan het Zennepad
Met €20 000 kunnen we een barcontainer, meubels, toiletten,... huren. We kunnen lokale verenigingen de bar laten openhouden en hen met de winst van de verkoop uitbetalen als vrijwilliger.
Meer info in de bijlage